Mieszko Gniezno - strona nieoficjalna

Sport Gniezno!

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Które miejsce zajmie drużyna Mieszka Gniezno?

Podsumowanie "turnieju" w Śremie...

• autor: brylek7, 2014-02-12 12:30

8 lutego młodzi zawodnicy Mieszka zostali zaproszeni na turniej do Śremu. Z informacji organizatora miał to być dobrze zorganizowany turniej. Jak się później okazało było to kompletne nieporozumienie odnosząc się do zasad gry oraz organizacji.

W turnieju wzięło udział 11 zespołów. Mianowicie w grupie A rywalizowało 6 zespołów: Warta II Śrem, Mieszko I Gniezno, Polonia Środa Wielkopolska, Calisia Kalisz, LZS Grochowisko Księże i KS 1920 Mosina natomiast w grupie B 5 zespołów: Warta I Śrem, Mieszko II Gniezno, AS Czempiń, Huragan Pobiedziska i Suchary Suchy Las. O dalszych wynikach oraz kwalifikacjach ogólnych w linku: Warta Śrem Cup 2014.

Wracając do organizacji turnieju o której już wspomniałem. Pierwszym incydentem był obiad. Uprzedzano nas, że będzie normalny obiad, ale jak się później okazało była to po prostu kiełbasa. Mówiona nam również że będzie ładna hala, która również okazała się porażką bowiem boisko było bardzo małe a hala nie należała do najładniejszych. Do tej małej hali dochodzi jeszcze piłka, którą przyszło nam grać mianowicie była ona rozmiaru 5.  Jeśli chodzi o zasady to tez nie były one dobrze przemyślane. Graliśmy o bandy, a jedynym powodem przerwania gry było uderzenie piłki o sufit. Moim zdaniem przesadyzmem było gdy piłka wyleciała w trybuny, kibic uderzył ją głową i gdy piłka wróciła na boisko gra toczyła się dalej. Nie wspomnę również o sędzi, który wyrzucał zawodników z boiska z niewyjaśnionych przyczyn.

Choć warunki do gry były kiepskie to nie do końca usprawiedliwiają nasza słabą grę. Już w kwietniu mamy się mierzyć z najlepszymi bowiem na takim poziomie będzie przyszła liga mistrzowska, a patrząc na to obiektywnie sytuacja która miała tam miejsce nie napawa optymizmem. Miejmy nadzieje że jednak to był wypadek przy pracy!

Autor: Treść:pozostało znaków:

Strona Oficjalna!

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Brak danych.

Inne rozgrywki